Nabízené služby a prostory

V naší restauraci jsme schopni uspořádat svatební či slavnostní společenský oběd až pro 56 osob u jedné tabule + 34 osob u druhé tabule - 90 osob celkem.

Maximální kapacita restaurace je 90 osob a 30 míst salonek v suterénu.

Venkovní posezení nad zahradou pro 25 osob a v zahradě pro 40 osob.

Specializujeme se na pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, školních srazů, rautů, recepcí, pohřebních hostin, zahradní barbecue a CATERING.

Nabízíme dva salonky. Jeden pro 10 hostů, druhý pro 30 hostů s možností a vybavením pro různá školení  - LCD TV a kvalitní Audio.

Velký salonek pro 30 osob, s vlastním barem, zahradním grilem, venkovním posezením pro 30 osob a samostatnými toaletami.Viz foto galerie.

 


 
David Bezvoda
David Bezvoda
 

Provozovatel a jednatel naší restaurace je David Bezvoda, který byl spolu s majiteli rodinou Švadlenkových u otevření restaurace v roce 2004.

Jeho praxe ze čtyřhvězdičkových hotelů, luxusních restaurací a zahraničí je zárukou toho, že u nás dostanete kvalitní a zajímavou gastronomii.

Obsluha a servis - dlouhodobě se obklopujeme  kvalitním personálem s bohatými zkušenostmi  na vysoké gastronomické úrovni.

Držíme se moderních trendů sezonní kuchyně a neustále zdokonalujeme provedení připravovaných pokrmů.

Máme zkušenosti s přípravou různých mořských plodů, s přípravou sushi a dalších specialit sezoní kuchyně. Tyto speciality jsou vhodné pro slavnostní obědy či večeře, nebo jako ochutnávka k jakékoli slavnostní příležitosti.

 Specializujeme se na pořádání svatebních hostin a velkých společenských akcí. Připravili jsme pod tímto vedením již cca 600 svatebních hostin.

 

Gastro Vision S.R.O. - Café a Restaurant Na Výsluní 

Manager a jednatel společnosti David Bezvoda

Pokud máte nějaké dotazy k uspořádání svatby, rodinné oslavy  nebo rezervace oběda kontaktujte nás.

Kontakt - tel: 777 184 275, 466 414 459  email: davidbezvodaemail.cz


 

Otevírací doba od 1.6.2021 

Po - 11 - 15 hod.

Ut - 11 - 22 hod.

St - 11 - 22 hod.

Čt -  11 - 22 hod.

Pá - 11 - 22 hod.

So - 11 - 22 hod.

Ne - 11 - 16 hod.

Kuchyně váří do 21 hodin - popřípadě je nutné učinit rezervaci, rádi Vám uvaříme i ve večerních hodinách 
nahoru